| Καθαρό βάρος | 80 κιλά |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Αέριο |
| Θέση εφαρμογής | Πιτσαρία, φούρνο |
| Διάσταση του σχεδίου | 1550 * 780 * 430 χιλιοστά |
| Τετάρτη | 220V/50Hz |
| Διάσταση | 460*240*450mm |
|---|---|
| Κατηγορία ισχύος | 900W |
| Τετάρτη | 110V~240V |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Υλικό | 202 ανοξείδωτο ατσάλι |
| Καταγωγή | Κίνα |
|---|---|
| Εφαρμόσιμη σκηνή | Ξενοδοχεία, εστιατόρια, καντίνες, κλπ. |
| Χαρακτηριστικά | Ακριβής κινητήρας, πιο ισχυρός. |
| Βόλτ | 220V |
| Υλικό | 202 ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υλικό | 202 ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Βόλτ | 220V |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή αλέσεως κρέατος |
| Voltagev | 240V |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Τετάρτη | ~3N-380V/220-240V |
| Λειτουργία | Ψήσιμη πίτσα |
| Θέση εφαρμογής | Πιτσαρία, φούρνο |
| Μέγεθος πέτρας | 330 × 660 × 4Pcs |
| πρότυπο | Gl-B5 |
|---|---|
| Ικανότητα κύπελλων | 5L |
| Βάρος ζύμης | 0.5-0.8Kg |
| Δύναμη | 300W |
| Βάρος | 12.2kg |
| Πεδία εφαρμογής | Αρτοποιείο |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μονάδες πώλησης | Ενιαίο στοιχείο |
| Μέγεθος ενιαίας συσκευασίας | 115X80X103 εκατοστά |
| Ακαθάριστο μοναδικό βάρος | 180 κιλά |
| Χαρακτηριστικά | Ο ανοξείδωτος χάλυβας έχει αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες, αντοχή στη διάβρωση και αντοχή σε χαμηλές |
|---|---|
| Δύναμη | 12KW |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Τύπος | Φούρνος με κάρβουνο; Φούρνος με φυσικό αέριο; Φούρνος με φυσικό αέριο; Ηλεκτρικός φούρνος με φυσικό |
| Ονομασία προϊόντος | Φούρνος καυσίμου πάπιας |
| Δυναμικότητα | 1000KG/H |
|---|---|
| Μέγεθος | 600 × 500 × 900 mm |
| Δύναμη | 1.5kw |
| Ζώνη | Εισαγόμενη ζώνη κίνησης, αποδοτική και ανθεκτική |
| Υλικό | Το σώμα της μηχανής είναι από ανοξείδωτο χάλυβα, ασφαλές και υγιεινό. |
| Δυναμικότητα | 25 λίτρα |
|---|---|
| Δύναμη | 13,5 KW |
| Σημείωση | Μηχανικό πάνελ με φίλτρο πετρελαίου |
| Μέγεθος | 470 × 920 × 1180 χιλιοστά |
| Ν.Δ. | 135kg |