| Δυναμικότητα | 25 λίτρα |
|---|---|
| Σημείωση | Μηχανικό πάνελ με φίλτρο πετρελαίου |
| Δύναμη | 13,5 KW |
| Ν.Δ. | 135kg |
| Μέγεθος | 470 × 920 × 1180 χιλιοστά |
| θερμοκρασία | 3 έως 10°C |
|---|---|
| Τραπέζι | 1 |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Ποιότητα | A+++ |
| Λειτουργία | Απομόνωση και Εμφάνιση Κέικ |
| Μέγεθος | 1200*948*893 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό | ΣΥ304 |
| Ονομασία | Φούρνος με φούρνο |
| Μέγεθος εσωτερικού φούρνου | 568x590x270mm |
| Ν.Δ. | 150 κιλά |
| Ονομασία | Πατάτα |
|---|---|
| Ζώνη | Εισαγόμενη ζώνη κίνησης, αποδοτική και ανθεκτική |
| Ταχύτητα περιστροφής | 150 λεπτά/ώρα |
| Ν.Δ. | 80 κιλά |
| Δυναμικότητα | 400kg/h |
| Ακαθάριστο βάρος | 32kg |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγεθος | 730x550x380mm |
| Καθαρό βάρος | 30 κιλά |
| Αέριο/Pa | ΥΦΑ /2800Pa |
| Υλικό | Το σώμα της μηχανής είναι από ανοξείδωτο χάλυβα, ασφαλές και υγιεινό. |
|---|---|
| Ταχύτητα περιστροφής | 150 λεπτά/ώρα |
| Ονομασία | Πατάτα |
| Δυναμικότητα | 400kg/h |
| Μέγεθος | 720 × 530 × 930 mm |
| Πίνακας ελέγχου | Ψηφιακό πίνακα ελέγχου |
|---|---|
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Ονομασία | Φούρνο ζυμαρικών |
| Τετάρτη | 220-240V |
| Δύναμη | 0,65 KW |
|---|---|
| Μέγεθος | 500 × 1030 × 1180 χιλιοστά |
| Δυναμικότητα | 25 λίτρα |
| Κατανάλωση αερίου | Περίπου 0,48 kg/ώρα |
| Ονομασία | Μηχανή για τηγανητό κοτόπουλο υπό πίεση αερίου |
| ζεστή ζώνη | Ζώνη μίας θερμοκρασίας |
|---|---|
| μέγεθος | 595x630x860 χιλιοστά |
| Δύναμη | 160W |
| Τετάρτη | 220-380V/50Hz |
| Όγκος | 168L |
| Κατηγορία ισχύος | 12 kW |
|---|---|
| Τύπος | Ηλεκτρικό/αέριο ((Υγραντό αέριο, πίεση 2800) |
| Μέγεθος | 700*660*1560 |
| Προδιαγραφές | Μία πόρτα 6 δίσκοι, 8 δίσκοι, 10 δίσκοι, 12 δίσκοι· διπλή πόρτα 24 δίσκοι |
| Παρατηρήσεις | 40kg/55 λεπτά |