| Υλικό | Το σώμα της μηχανής είναι από ανοξείδωτο χάλυβα, ασφαλές και υγιεινό. |
|---|---|
| Δύναμη | 1.5kw |
| Ζώνη | Εισαγόμενη ζώνη κίνησης, αποδοτική και ανθεκτική |
| Ονομασία | Πατάτα |
| Δυναμικότητα | 400kg/h |
| Δυναμικότητα | 25 λίτρα |
|---|---|
| Μέγεθος | 470 × 920 × 1180 χιλιοστά |
| Δύναμη | 13,5 KW |
| Ν.Δ. | 135kg |
| Ονομασία | Μηχανή ηλεκτροθερμικής πίεσης για τηγανητό κοτόπουλο |
| κινητήρα | Εθνικό πρότυπο μεταλλικού κινητήρα, σταθερό και ανθεκτικό. |
|---|---|
| Ονομασία | Τεχνή συσκευή κοπής μπολ |
| Ζώνη | Οδήγηση με ζώνη, ανθεκτική στην φθορά και ήσυχη. |
| Μέγεθος | 800 × 700 × 950 χιλιοστά |
| Ν.Δ. | 150 κιλά |
| Δυναμικότητα | 25 λίτρα |
|---|---|
| Μέγεθος | 500 × 1030 × 1180 χιλιοστά |
| Κατανάλωση αερίου | Περίπου 0,48 kg/ώρα |
| Ονομασία | Μηχανή για τηγανητό κοτόπουλο υπό πίεση αερίου |
| Ν.Δ. | 160 κιλά |
| Τύπος συμπυκνωτή | Ψυγείο |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V/50Hz |
| θερμοκρασία | 2℃~8℃ |
| Χαρακτηριστικά | Κάθε στρώμα μπορεί να κρατήσει 2 κομμάτια GN1/1 Pan. |
| Πρότυπο μέγεθος | 660*780*2120mm |
| Βαθύ χέσιμο | +90 βαθμοί έως -18 βαθμοί/240 λεπτά |
|---|---|
| Ν.Δ. | 50 κιλά |
| Γρήγορη κατάψυξη | +90 έως +3 μοίρες/90 λεπτά |
| θερμοκρασία | +3~-40°C |
| Ονομασία | ΚΑΒΑΙΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΒΑΙΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΒΑΙΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΒΑΙΡΕΣ |
| Ονομασία προϊόντος | Γκαρέτα με χοτ ντογκ |
|---|---|
| Μέγεθος | 660*490*540mm |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Χαρακτηριστικά | Προσωπικός και οπίσθιος ανεξάρτητος έλεγχος θερμοκρασίας. |
| Κύλινδροι | 5/7/9 |
| Ν.Δ. | 265KG |
|---|---|
| Ονομασία | μηχανή παγωτού |
| Θερμοκρασία | -18-22°C |
| Ψυγείο | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Μέγεθος | 1270*700*1350mm |
| Δυναμικότητα | 0.5KG/h |
|---|---|
| Όγκος | 7L |
| Ζώνη | Εισαγόμενη ζώνη κίνησης, αποδοτική και ανθεκτική |
| Ονομασία | αναμίκτης κέικ |
| Δύναμη | 0.35Kw |
| Δυναμικότητα | 400kg/h |
|---|---|
| Δύναμη | 1.5kw |
| Υλικό | Το σώμα της μηχανής είναι από ανοξείδωτο χάλυβα, ασφαλές και υγιεινό. |
| Μέγεθος | 720 × 530 × 930 mm |
| Ταχύτητα περιστροφής | 150 λεπτά/ώρα |