| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Power Source | Gas |
| Καυστήρας | Με 2 καυστήρες |
| Size | 400×900×850mm |
| gas connection | R1 3/4 |
| Υλικό | ΣΥ304 |
|---|---|
| Δύναμη | Αέριο |
| Ν.Δ. | 130 κιλά |
| Ονομασία | Γιαπωνέζικο αέριο Arc Teppanyaki |
| Μέγεθος | 1200*895*725mm |
| Ονομασία | φυτικός κόπτης |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 1000KG/H |
| Δύναμη | 1.5kw |
| Υλικό | Το σώμα της μηχανής είναι από ανοξείδωτο χάλυβα, ασφαλές και υγιεινό. |
| Μέγεθος | 600 × 500 × 900 mm |
| Σημείωση | Ηλεκτρική θέρμανση, Μηχανικό πάνελ |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 16L |
| Ονομασία | Τεκέτο με τηγανητό κοτόπουλο |
| Δύναμη | 3 kw |
| Μέγεθος | 440 × 570 × 520 χιλιοστά |
| Power Source | Electricity |
|---|---|
| Safety Protection | Yes |
| Temperature Control | Digital |
| Volume | 80L |
| Size | Standard |
| Δύναμη | 2.85KW |
|---|---|
| Εσωτερικό βάθος φούρνου ((mm) | 430 |
| Δύναμη ανεμιστήρων (KW) | 4.6 ((Αποκλειστική εργασία) |
| Εσωτερική είσοδος δεξαμενής lengfh ((W*Hmm | 550 |
| Εσωτερικό ύψος φούρνου ((mm) | 425 |
| Δυναμικότητα | 25 λίτρα |
|---|---|
| Ν.Δ. | 135kg |
| Δύναμη | 13,5 KW |
| Ονομασία | Μηχανή ηλεκτροθερμικής πίεσης για τηγανητό κοτόπουλο |
| Μέγεθος | 470 × 920 × 1180 χιλιοστά |
| Σημείωση | Μηχανικό πάνελ με φίλτρο πετρελαίου |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 25 λίτρα |
| Ονομασία | Μηχανή για τηγανητό κοτόπουλο υπό πίεση αερίου |
| Μέγεθος | 500 × 1030 × 1180 χιλιοστά |
| Ν.Δ. | 160 κιλά |
| Temperature Control | Digital |
|---|---|
| Rod Speed | 220/160 R/min |
| Volume | 80L |
| Power Source | Electricity |
| Size | Standard |
| Πρότυπο μέγεθος | 660*780*2120mm |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Κάθε στρώμα μπορεί να κρατήσει 2 κομμάτια GN1/1 Pan. |
| Τετάρτη | 220V/50Hz |
| Τύπος συμπυκνωτή | Ψυγείο |
| θερμοκρασία | 2℃~8℃ |