| θερμοκρασία | 2℃~8℃ |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Κάθε στρώμα μπορεί να κρατήσει 2 κομμάτια GN1/1 Pan. |
| Τετάρτη | 220V/50Hz |
| Τύπος συμπυκνωτή | Ψυγείο |
| Πρότυπο μέγεθος | 660*780*2120mm |
| Τετάρτη | 220-240V 2N~50HZ |
|---|---|
| Παραγωγή | 22-28kg/h ((32-40L/h) |
| Ψυκτικό | Ρ404α |
| ΚΑΤΑΝΚΙΣΜΟΣ ΚΑΤΑΝΚΙΣΜΟΣ | 2x2.1L |
| ΚΠΣ/ώρα | 360-460 |
| Δύναμη | 0.75kw |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | 3.5-5mm |
| Ονομασία προϊόντος | Κόφτης κρέατος |
| Χαρακτηριστικά | Αφαίρετο κινούμενο σετ μαχαιριού, εύκολο στο καθαρισμό. |
| Τετάρτη | 220V/50Hz |
| Ονομασία | μηχανή παγωτού |
|---|---|
| Θερμοκρασία | -18-22°C |
| Καθαρή ικανότητα | 6 * 1/3 * 100 |
| Μέγεθος | 1270*700*1350mm |
| Ψυγείο | Ψύξη ανεμιστήρα |
| Ν.Δ. | 150 κιλά |
|---|---|
| Δύναμη | 1.5kw |
| Δυναμικότητα | 300kg/h |
| Μέγεθος | 800 × 700 × 950 χιλιοστά |
| Όγκος | 30L |
| Δύναμη | 0.35Kw |
|---|---|
| Όγκος | 7L |
| Ν.Δ. | 14 κιλά |
| Ονομασία | αναμίκτης κέικ |
| Δυναμικότητα | 0.5KG/h |
| Τύπος συμπυκνωτή | Γελατό παγωτό |
|---|---|
| Τετάρτη | 220-240V/1PH/5 0HZ |
| Ιταλικός Παν Qty | 18pcs |
| Πρότυπο μέγεθος | 1728*1125*1350mm |
| Ο δρόμος της αποψίλωσης | Αντίστροφος κύκλος αποψίλωσης |
| Τύπος ψύξης | Ψύξη αέρα |
|---|---|
| Τύπος συμπυκνωτή | 3 πόρτες ψυγείο τραπεζιού εργασίας |
| Υλικό | ΣΥ304 |
| Τετάρτη | 220-240V/1PH/5 0HZ |
| Γενικά προϊόντα | (530*325*150mm) |
| Ονομασία | φυτικός κόπτης |
|---|---|
| Υλικό | Το σώμα της μηχανής είναι από ανοξείδωτο χάλυβα, ασφαλές και υγιεινό. |
| Μέγεθος | 600 × 500 × 900 mm |
| Δυναμικότητα | 1000KG/H |
| Ζώνη | Εισαγόμενη ζώνη κίνησης, αποδοτική και ανθεκτική |
| Δύναμη | 2.6kw |
|---|---|
| Τραπέζι | 13 |
| Τετάρτη | 50 Hz ~ 220 V |
| Χαρακτηριστικά | Προσαρμογή τύπου κουμπιού, απλή και εύκολη στην κατανόηση. Προσαρμόσιμη μεγάλη έκδοση γυαλιού |
| Ποιότητα | A+++ |