| Τυποποιημένα χαρακτηριστικά | Ψύξη αέρα |
|---|---|
| θερμοκρασία | -16~20°C |
| Ονομασία του προϊόντος | Εμφάνιση παγωτού |
| Δύναμη | 700W |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Τετάρτη | 240v/50Hz |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Ονομασία προϊόντος | Γκαρέτα με χοτ ντογκ |
| Χαρακτηριστικά | Προσωπικός και οπίσθιος ανεξάρτητος έλεγχος θερμοκρασίας. |
| Κύλινδροι | 5/7/9 |
| Capacity | Large |
|---|---|
| Temperature Control | Digital |
| Dimention | 2600*2350*2300mm |
| Rod Speed | 220/160 R/min |
| Specification | 2 Deck 4pan, 2deck 6pan |
| Υλικό | ΣΥ304 |
|---|---|
| θερμοκρασία | +2~+8°C |
| Τετάρτη | 220-240V/1PH/5 0HZ |
| Πρότυπο μέγεθος | 1795*700*850mm |
| Τύπος συμπυκνωτή | 3 πόρτες ψυγείο τραπεζιού εργασίας |
| Color | Silvery White |
|---|---|
| Power | 200w |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Gas Type | LPG, Natural Gas |
| Size | 1100*840*800mm |
| Ειδικότητα | Εύκολη λειτουργία |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V/50HZ 3 φάση |
| Ποιότητα | A+++ |
| Βάρος του προϊόντος | 1580kg |
| Δύναμη | 2.8kw |
| Περιοχή θερμοκρασίας | 3- 18°C |
|---|---|
| Ψυκτικό | R-404A |
| Δύναμη | 900W |
| μέγεθος | 860*800*585mm |
| Βαθύ χέσιμο | +90 βαθμοί έως -18 βαθμοί/240 λεπτά |
| θερμοκρασία | 2℃~8℃ |
|---|---|
| Πρότυπο μέγεθος | 660*780*2120mm |
| Τύπος συμπυκνωτή | Ψυγείο |
| Τετάρτη | 220V/50Hz |
| Χαρακτηριστικά | Κάθε στρώμα μπορεί να κρατήσει 2 κομμάτια GN1/1 Pan. |
| σύστημα ψύξης | Ανεμοποιημένο |
|---|---|
| Πρότυπο μέγεθος | 1728*1125*1350mm |
| Τύπος συμπυκνωτή | Γελατό παγωτό |
| Ιταλικός Παν Qty | 18pcs |
| Δύναμη | 1650W |
| Τετάρτη | 220-240V/1PH/5 0HZ |
|---|---|
| Όγκος | 600 λίτρα |
| Γενικά προϊόντα | (530*325*150mm) |
| Πρότυπο μέγεθος | 740*830*2010 χιλιοστά |
| Τύπος ψύξης | Ψύξη αέρα |