| Δύναμη | 2200W |
|---|---|
| Καθαρό βάρος | 120 κιλά |
| Τύπος ψύξης | Θέρμανση/ψύξη αέρα |
| Τετάρτη | 220-240V 2N~50HZ |
| Χαρακτηριστικά | Ο σχεδιασμός με ξηρό κύκλο ανέμου επιτρέπει την αποθήκευση τροφίμων για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα. |
| Ν.Δ. | 150 κιλά |
|---|---|
| Υλικό | ΣΥ304 |
| Μέγεθος | 1200*948*893 χιλιοστά |
| Τύπος αερίου | LPG/Natural αέριο |
| Ονομασία | Φούρνος με φούρνο |
| Ν.Δ. | 130 κιλά |
|---|---|
| Υλικό | ΣΥ304 |
| Ονομασία | Γιαπωνέζικο αέριο Arc Teppanyaki |
| Δύναμη | Αέριο |
| Μέγεθος | 1200*895*725mm |
| Ψυγείο | ψύξη ανεμιστήρα/στατική ψύξη |
|---|---|
| Ονομασία | Ψυγείο με ψύξη αέρα |
| Θερμοκρασία | 4°C 8°C |
| Καθαρή ικανότητα | 180 λίτρα |
| Ψυκτικό | Ρ134α |
| Χαρακτηριστικά | Ο ανοξείδωτος χάλυβας έχει αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες, αντοχή στη διάβρωση και αντοχή σε χαμηλές |
|---|---|
| Δάχος | Μονόστρωμα/Δύοστρωμα |
| Τετάρτη | 380V |
| Ονομασία προϊόντος | Φούρνος καυσίμου πάπιας |
| Τύπος | Φούρνος με κάρβουνο; Φούρνος με φυσικό αέριο; Φούρνος με φυσικό αέριο; Ηλεκτρικός φούρνος με φυσικό |
| Δυναμικότητα | Μεγάλο |
|---|---|
| Προστασία της ασφάλειας | - Ναι, ναι. |
| Έλεγχος θερμοκρασίας | Ψηφιακό |
| Ονομασία προϊόντος | φούρνος μεταφοράς |
| Πηγή θερμότητας | Θερματικό στοιχείο |
| Safety Protection | Yes |
|---|---|
| Capacity | Large |
| Rod Speed | 220/160 R/min |
| Usage | Pizza |
| Volume | 80L |
| Bowl Speed | 15 Rpm |
|---|---|
| Blade Thickness | 2.5/3/4/5/6/7/8/10mm |
| Origin | China |
| Heating Type | Electric Gas Oil Coal |
| Filling Material | Jam, Chocolate, Cream And So On |
| Weight | 250KG |
|---|---|
| Usage | Pizza |
| Specification | 2 Deck 4pan, 2deck 6pan |
| Capacity | Large |
| Power Source | Electricity |
| Χαρακτηριστικά | Καυτή κυκλοφορία του αέρα μέσα στο φούρνο, καλό αποτέλεσμα μαγειρέματος με σταθερή ισορροπία. Προχωρ |
|---|---|
| Προδιαγραφές | 3, 5, 8, 10, 12, 16 Δίσκοι |
| Προστασία της ασφάλειας | - Ναι, ναι. |
| Τύπος | Φούρνος αερίου για αρτοποιεία |
| Έλεγχος θερμοκρασίας | Ψηφιακό |