| Δύναμη | 0.75KW |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Χαμηλός Θόρυβος και Δύσκολο να Φορεθεί |
| Ειδικότητα | Εύκολη λειτουργία |
| Τετάρτη | 220V/380V |
| Μηχανικό μέγεθος | 1300*665*1060mm |
| Χαρακτηριστικά | Πλήρης δομή από ανοξείδωτο χάλυβα, εύκολη επαναφόρτιση και υγιεινή. |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 2L/ 3L/ 5L/ 7L/ 10L/ 12L/ 15L/ 20L/ 25L/ 30L |
| Κατηγορία ισχύος | 40W |
| Τετάρτη | 110V~240V |
| Εφαρμόσιμη σκηνή | Σπίτι, καντίνα, εστιατόριο, ξενοδοχείο, κλπ. |
| Τύπος | CE |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Κουζίνα Μείγμα για ψήσιμο |
| Μέγεθος | Όπως φαίνεται στην εικόνα του προϊόντος |
| Λειτουργία | Χτυπήματα, αναμίξεις, αναμίξεις (λευκό αυγό, κρέμα, χτυπήματα κλπ.) |
| Συμφωνία | Κατάλληλο για τα περισσότερα μπολ ανάμειξης/μηχανές σεφ |
| Ονομασία του προϊόντος | Υπολογιστής Ηλεκτρικός φούρνος θερμού αέρα |
|---|---|
| Τραπέζια ανά κατάστρωμα | 10P |
| Μέγεθος δίσκου | 400*600*20 χιλιοστά |
| θερμοκρασία | 5~300°C |
| Δύναμη | 12 kW |
| Voltagev | 240V |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Βόλτ | 220V |
| Χαρακτηριστικά | Ακριβής κινητήρας, πιο ισχυρός. |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή αλέσεως κρέατος |
| Λειτουργία μηχανημάτων | λειώνοντας μηχανή σοκολάτας |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος παραγωγής | τήξη και θέρμανση |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | με ηλεκτρικό ρεύμα |
| Μέγεθος (L*W*H) | 440 x 605 x 840 mm |
| Βασικά σημεία πώλησης | Πολυλειτουργικό |
| Τυποποιημένα χαρακτηριστικά | Ψύξη αέρα |
|---|---|
| Ποιότητα | A+++ |
| Χαρακτηριστικά | Διατίθεται σε Πολλά Χρώματα. |
| Διάσταση του σχεδίου | 120*88*123 Cm |
| Ονομασία του προϊόντος | Εμφάνιση παγωτού |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Τάση | LPG |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Καμία υπερπόντια υπηρεσία παρεχόμενη |
| Πηγή ισχύος | Αέριο |
| Χρήση | Πίτσα |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Τάση | LPG |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Καμία υπερπόντια υπηρεσία παρεχόμενη |
| Πηγή ισχύος | Αέριο |
| Χρήση | Πίτσα |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Τάση | LPG |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Καμία υπερπόντια υπηρεσία παρεχόμενη |
| Χρήση | Πίτσα |
| Τύπος | Φούρνος ψησίματος γεφυρών, φούρνος ψησίματος τροφίμων |