| Διάσταση του σχεδίου | 1280*1000*1440 χιλιοστά |
|---|---|
| Ποιότητα | A+++ |
| Δυναμικότητα | 6 Δίσκοι |
| Μέγεθος δίσκου | 40*60 εκ |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Θέση εφαρμογής | Εστιατόρια, μπαρ, καταστήματα ποτών, καταστήματα, σούπερ μάρκετ, καταστήματα ευκολίας, κλπ. |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Τραπέζια ανά κατάστρωμα | 10P |
| Ονομαστικό μέγεθος | 710*910*1320 χιλιοστά |
| θερμοκρασία | 5~300°C |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Λειτουργία | Ψήσιμο και Ατμός |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Τετάρτη | 220-240V |
| Τεμπ | 25-250°C |
| Ονομασία | φούρνος πιτσών |
|---|---|
| Πίνακας ελέγχου | Μηχανικός πίνακας ελέγχου |
| Λειτουργία | Ψήσιμη πίτσα |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | αναμίκτης κέικ |
|---|---|
| Ζώνη | Εισαγόμενη ζώνη κίνησης, αποδοτική και ανθεκτική |
| Ν.Δ. | 14 κιλά |
| Δύναμη | 0.35Kw |
| Δυναμικότητα | 0.5KG/h |
| Δυναμικότητα | 16L |
|---|---|
| Δύναμη | 3 kw |
| Ονομασία | Τεκέτο με τηγανητό κοτόπουλο |
| Σημείωση | Ηλεκτρική θέρμανση, Μηχανικό πάνελ |
| Μέγεθος | 440 × 570 × 520 χιλιοστά |
| Τετάρτη | 220-240V |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Καθαρό βάρος | 14.8KG |
| Ονομασία | popcorn μηχανή |
| Συνολική διάσταση | 550x410x680mm |
| Ονομαστικό μέγεθος | 345*300*180 χιλιοστά |
|---|---|
| Τετάρτη | 220-240V/50-60HZ |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρική σχάρα για αυγά ορτύκι |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Ποιότητα | A+++ |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρική μηχανή βάφλες σε σχήμα ψαριού |
|---|---|
| Ονομαστικό μέγεθος | 400*570*250 χιλιοστά |
| Τετάρτη | 220-240V/50-60HZ |
| Ποιότητα | A+++ |
| θερμοκρασία | 50-300℃ |
| Πίνακας ελέγχου | Ψηφιακό πίνακα ελέγχου |
|---|---|
| Τετάρτη | 220-240V |
| Υλικό | Σίδηρο |
| Ονομασία | Γκαρέτα Λαβάς |
| Εγγύηση | 1 έτος |