| Voltagev | 240V |
|---|---|
| Βόλτ | 220V |
| Υλικό | 202 ανοξείδωτο ατσάλι |
| Χαρακτηριστικά | Ακριβής κινητήρας, πιο ισχυρός. |
| Εφαρμόσιμη σκηνή | Ξενοδοχεία, εστιατόρια, καντίνες, κλπ. |
| Ποιότητα | A+++ |
|---|---|
| Δύναμη | 0.75KW |
| Χαρακτηριστικά | Η επιφάνεια δεν κολλάει, δεν είναι εύκολο να γρατζουνιστεί |
| Μηχανικό μέγεθος | 970*815*1580mm |
| Ειδικότητα | Εύκολη λειτουργία |
| Τετάρτη | 50 Hz ~ 220 V |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Θέση εφαρμογής | Μπέικερ/Εστιατόριο/Χοτέλ |
| Χαρακτηριστικά | Προσαρμογή τύπου κουμπιού, απλή και εύκολη στην κατανόηση. Προσαρμόσιμη μεγάλη έκδοση γυαλιού |
| Διάσταση του σχεδίου | 500*700*1610 χιλιοστά |
| Τραπέζι | 1 |
|---|---|
| Λειτουργία | Απομόνωση και Εμφάνιση Κέικ |
| Τετάρτη | 110V~60HZ/220V~50HZ |
| Διάσταση του σχεδίου | 1200*535*880mm |
| Βάση | Μαρμάρινο/ατσάλι ανοξείδωτο |
| θερμοκρασία | 5~300°C |
|---|---|
| Θέση εφαρμογής | Εστιατόρια, μπαρ, καταστήματα ποτών, καταστήματα, σούπερ μάρκετ, καταστήματα ευκολίας, κλπ. |
| Δύναμη | 12 kW |
| Τετάρτη | 220V/3N~380V |
| Τραπέζια ανά κατάστρωμα | 10P |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Τετάρτη | 220-240V |
| Πίνακας ελέγχου | Ψηφιακό πίνακα ελέγχου |
| Ονομασία | Φούρνος Συνέλευσης |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Τεμπ | 0-350°C |
|---|---|
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Πίνακας ελέγχου | Ψηφιακό πίνακα ελέγχου |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Τεμπ | 0-200°C |
|---|---|
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ονομασία | Φούρνο ζυμαρικών |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Λειτουργία | Μαγειρέψτε το νουντλ |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Πίνακας ελέγχου | Ψηφιακό πίνακα ελέγχου |
| Δυναμικότητα | 35 λίτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Φούρνος Συνέλευσης |
| Τετάρτη | 220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Πίνακας ελέγχου | Ψηφιακό πίνακα ελέγχου |
| Τεμπ | 0-200°C |