| Χαρακτηριστικά | Εύκολη Επαναφόρτιση και Υγιεινή |
|---|---|
| Χρήση | Εμπορική/βιομηχανική |
| Voltagev | 110~240V |
| Όγκος | 3L/ 5L/ 8L/ 10L/ 15L/ 20L/ 25L/ 30L |
| Τύπος | Ηλεκτρικό, χειροκίνητο, κατακόρυφο, οριζόντιο |
| Καταγωγή | Κίνα |
|---|---|
| Voltagev | 240V |
| Εφαρμόσιμη σκηνή | Ξενοδοχεία, εστιατόρια, καντίνες, κλπ. |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή αλέσεως κρέατος |
| Βόλτ | 220V |
| Χαρακτηριστικά | Το να κόβεις κρέας κατά παραγγελία εξασφαλίζει ότι τα κομμάτια είναι φρέσκα και διατηρούν την ποιότη |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | slicer κρέατος |
| Υλικό | 202 ανοξείδωτο ατσάλι |
| Voltagev | 240V |
| Βόλτ | 220V |
| Τετάρτη | 220-240V |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δύναμη | 1.5kW |
| Συνολική διάσταση | 550x410x680mm |
| Καθαρό βάρος | 14.8KG |
| σκηνές που χρησιμοποιούνται | Ξενοδοχεία, σχολικές καντίνες, κινέζικα εστιατόρια και άλλα μέρη που απαιτούν μεγάλη ποσότητα ρυζιού |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Έξυπνος σωλήνας θέρμανσης, που είναι φτιαγμένος από ρύζι με μειωμένη ποσότητα ξύλου και απορροφά πλή |
| Ονομασία | Ατμοκίνητα ρυζιού |
| Προδιαγραφές | Μία πόρτα 6 δίσκοι, 8 δίσκοι, 10 δίσκοι, 12 δίσκοι· διπλή πόρτα 24 δίσκοι |
| Παρατηρήσεις | 40kg/55 λεπτά |
| Καταγωγή | Κίνα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Ακριβής κινητήρας, πιο ισχυρός. |
| Voltagev | 240V |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή αλέσεως κρέατος |
| Εφαρμόσιμη σκηνή | Ξενοδοχεία, εστιατόρια, καντίνες, κλπ. |
| Tem Name | Gas Fryer |
|---|---|
| Type | Gas Cooker |
| gas connection | R1 3/4 |
| Voltage | 220V |
| Weight | 30kg |
| Δύναμη | 2.6kw |
|---|---|
| Τραπέζι | 13 |
| Τετάρτη | 50 Hz ~ 220 V |
| Βασικά σημεία πώλησης | Υψηλή παραγωγικότητα |
| Ποιότητα | A+++ |
| Features | The Refrigerator Adopts PE Overall Rotational Molding Process, Polyurethane Overall Foaming, High Density And Good Thermal Insulation Performance. |
|---|---|
| Power | 280W |
| Ice shape | Square Ice |
| Voltage | 220V |
| Quality | A+++ |
| Καθαρό βάρος | 5.5Kg |
|---|---|
| Ακαθάριστο βάρος | 6.5 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Σχάρος με σφαιρίδια αερίου |
| Αέριο/Pa | ΥΦΑ /2800Pa |