| Ονομασία προϊόντος | Φούρνος Συνέλευσης |
|---|---|
| λειτουργία | Μαγειρέψτε τα Διάφορα Τρόφιμα |
| Δυναμικότητα | 35 λίτρα |
| Τεμπ | 0-200°C |
| Τετάρτη | 220V |
| Πίνακας ελέγχου | Έλεγχος αφής με μεμβράνη |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Δυναμικότητα | 25 λίτρα |
| λειτουργία | Μαγειρέψτε τα Διάφορα Τρόφιμα |
| Ονομασία | Γιαπωνέζικο αέριο Arc Teppanyaki |
|---|---|
| Υλικό | ΣΥ304 |
| Ν.Δ. | 130 κιλά |
| Μέγεθος | 1200*895*725mm |
| Δύναμη | Αέριο |
| Λειτουργία | Παραγωγή των κύβων πάγου |
|---|---|
| Outline dimension | 500*450*800 Mm |
| Θέση εφαρμογής | Εστιατόρια, μπαρ, καταστήματα ποτών, καταστήματα, σούπερ μάρκετ, καταστήματα ευκολίας, κλπ. |
| Ποιότητα | A+++ |
| Τετάρτη | 220V |
| Διάσταση του σχεδίου | 120*88*123 Cm |
|---|---|
| Τυποποιημένα χαρακτηριστικά | Ψύξη αέρα |
| θερμοκρασία | -16~20°C |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Δύναμη | 700W |
| Λειτουργία | Ψήσιμη πίτσα |
|---|---|
| Τεμπ | 50-300℃ |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | φούρνος πιτσών |
| Πίνακας ελέγχου | Μηχανικός πίνακας ελέγχου |
|---|---|
| Λειτουργία | Ψήσιμη πίτσα |
| Τετάρτη | 220-240V |
| Τεμπ | 50-300℃ |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Δυναμικότητα | 25 λίτρα |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V |
| Τεμπ | 0-100℃ |
| Ονομασία προϊόντος | Μαγειρευτής ριζιού |
| Υλικό | Σίδηρο |
| Ταχύτητα περιστροφής | 150 λεπτά/ώρα |
|---|---|
| Δύναμη | 1.5kw |
| Ν.Δ. | 80 κιλά |
| Ονομασία | Πατάτα |
| Ζώνη | Εισαγόμενη ζώνη κίνησης, αποδοτική και ανθεκτική |
| Τετάρτη | 220V/380V |
|---|---|
| Θέση εφαρμογής | Μπέικερ/Εστιατόριο/Χοτέλ |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Λειτουργία μηχανημάτων | Πίτσα/ψωμί |
| Δύναμη | 1.1 kW |