| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Λειτουργία | Φαγητό για ψήσιμο |
| Πίνακας ελέγχου | Ψηφιακό πίνακα ελέγχου |
| Τετάρτη | 220-240V |
| Τεμπ | 0-350°C |
| Πίνακας ελέγχου | Ψηφιακό πίνακα ελέγχου |
|---|---|
| Τετάρτη | 220-240V |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Λειτουργία | Μαγειρέψτε το νουντλ |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Τύπος αερίου | LPG/Natural αέριο |
|---|---|
| Ν.Δ. | 150 κιλά |
| Υλικό | ΣΥ304 |
| Ονομασία | Φούρνος με φούρνο |
| Δύναμη | Αέριο |
| Δυναμικότητα | 25 λίτρα |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V |
| Πίνακας ελέγχου | Έλεγχος αφής με μεμβράνη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| λειτουργία | Μαγειρέψτε τα Διάφορα Τρόφιμα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο, άσπρο, μπλε. |
| Πίνακας ελέγχου | Μηχανικός πίνακας ελέγχου |
| Δυναμικότητα | 25 λίτρα |
| Τεμπ | 0-100℃ |
| Ονομασία | Μηχανή κρέατος από ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Δύναμη | 2200W |
| κινητήρα | Εθνικό πρότυπο μεταλλικού κινητήρα, σταθερό και ανθεκτικό. |
| Ν.Δ. | 150 κιλά |
| Αλυσίδα | Η Τουρμπίνα Χαλκού, Μακροχρόνια και Ανθεκτική |
| Features | The Refrigerator Adopts PE Overall Rotational Molding Process, Polyurethane Overall Foaming, High Density And Good Thermal Insulation Performance. |
|---|---|
| Quality | A+++ |
| Voltage | 220V |
| Μέγιστη απόδοση | 22 κιλά |
| Function | Making Ice Cubes |
| Μέγεθος | 1600*1500*1650 ((mm) |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 260 λίτρα |
| Τετάρτη | 380V 50hz 3 φάση |
| Μέγεθος βαρελιών | φ840*450 ((mm) |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ακαθάριστο βάρος | 250 κιλά |
|---|---|
| Καθαρό βάρος | 230 κιλά |
| Μέγεθος | 2815*1100*1065mm |
| Δυναμικότητα | 16Τραπέζια |
| Δύναμη | 0.75KW |
| Χαρακτηριστικά | Συσκευή προστασίας ασφάλειας, Εκτός από τη συσκευή διακόπτη έκτακτης ανάγκης, ο μεταφορέας θα σταματ |
|---|---|
| Αποτελεσματικότητα | 5000-7000 πιάτα την ώρα. |
| Δύναμη | 6,7 Kw |
| μέγεθος | 5800 * 850 * 1950 |
| Ονομασία | Πλυντήριο πιάτων τύπων πτήσης |