| Δύναμη | 395W |
|---|---|
| Όγκος | 1300L |
| μέγεθος | 1690*600*1920mm |
| Λειτουργία | Για ποτά ψύξης |
| Ονομασία | Δοχείο ψύξης επίδειξης ποτών |
| Ονομασία προϊόντος | Φούρνος Συνέλευσης |
|---|---|
| λειτουργία | Μαγειρέψτε τα Διάφορα Τρόφιμα |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Τετάρτη | 220V |
| Δυναμικότητα | 35 λίτρα |
| Σύνδεση αερίου | R1 3/4 |
|---|---|
| Housing Material | Stainless Steel |
| Size | 400×900×850mm |
| Warranty | 1 Year |
| Machinery Fuction | For Soup |
| Υπηρεσία | OEM & ODM |
|---|---|
| Μέγεθος φούρνου | 1200x900x850+70mm |
| Σχήμα | GL-ZH-RA-6A |
| Κλειστή λέξη | Μηχανή μαγειρέματος |
| Δύναμη | ΥΦΑ 43,8 kW NG 50,3 kW |
| Πίνακας ελέγχου | Μηχανικός πίνακας ελέγχου |
|---|---|
| Λειτουργία | Ψήσιμη πίτσα |
| Ονομασία | φούρνος πιτσών |
| Τεμπ | 50-300℃ |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Τεμπ | 50-300℃ |
|---|---|
| Ονομασία | φούρνος πιτσών |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πίνακας ελέγχου | Μηχανικός πίνακας ελέγχου |
| Χρώμα | Ασημένιο |
|---|---|
| Λειτουργία | Ψήσιμη πίτσα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τετάρτη | 220-240V |
| Λειτουργία μηχανημάτων | Πίτσα/ψωμί |
|---|---|
| Ποιότητα | A+++ |
| Δύναμη | 0.1kw |
| Πηγή ενέργειας | ηλεκτρικός/αέριο |
| Διάσταση του σχεδίου | 860x650x220mm |
| μέγεθος | 1340*875*1765mm |
|---|---|
| Ονομασία | 3 πάτωμα 6 δίσκοι Φούρνος πάτωμα αερίου |
| Αέριο | Υγραέριο ή φυσικό αέριο |
| Δύναμη | 0,3 Kw |
| Σχήμα | NBO-G306 |
| Ονομασία | Μηχανή κρέατος από ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Μέγεθος | 800×470×850mm |
| κινητήρα | Εθνικό πρότυπο μεταλλικού κινητήρα, σταθερό και ανθεκτικό. |
| Αλυσίδα | Η Τουρμπίνα Χαλκού, Μακροχρόνια και Ανθεκτική |
| Ν.Δ. | 150 κιλά |