| Βασικά σημεία πώλησης | Υψηλή παραγωγικότητα |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 20 λίτρα |
| Διάσταση του σχεδίου | 675 × 400 × 825 χιλιοστά |
| Λειτουργία μηχανημάτων | Πίτσα/ψωμί |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υπηρεσία | OEM & ODM |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Έλεγχος θερμοκρασίας |
| Τύπος | αέριο/ηλεκτρικό |
| βαλβίδα αερίου | LPG/NG |
| Λειτουργία | Ρυθμιστικός έλεγχος θερμοκρασίας |
| Ν.Δ. | 26 κιλά |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | διανομέας χυμού |
| Ψυκτικό | Ρ134α |
| Χρώμα | Μαύρο, πορτοκαλί, πράσινο, κίτρινο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χαρακτηριστικά | Το να κόβεις κρέας κατά παραγγελία εξασφαλίζει ότι τα κομμάτια είναι φρέσκα και διατηρούν την ποιότη |
|---|---|
| Βόλτ | 220V |
| Ονομασία προϊόντος | slicer κρέατος |
| Voltagev | 240V |
| Υλικό | 202 ανοξείδωτο ατσάλι |
| Μέγεθος | 1200*948*893 χιλιοστά |
|---|---|
| Ν.Δ. | 150 κιλά |
| Ονομασία | Φούρνος με φούρνο |
| Δύναμη | Αέριο |
| Υλικό | ΣΥ304 |
| Μέγεθος βαρελιών | φ840*450 ((mm) |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Βάρος | 30 κιλά |
| tem όνομα | σπειροειδής αναμίκτης |
| Τετάρτη | 380V 50hz 3 φάση |
| Βάρος | 43 κιλά |
|---|---|
| Δύναμη | 9KW |
| Δυναμικότητα | 30 λίτρα |
| Λειτουργία | Τηγανίζοντας τρόφιμα |
| Τετάρτη | 380V 50hz 3 φάση |
| Δυναμικότητα | 16Τραπέζια |
|---|---|
| Μέγεθος | 1760*1095*2140mm |
| Τετάρτη | 220V50Hz |
| Λειτουργία | Για τη ζαχαροπλαστεία, για τα τρόφιμα όπως το ψωμί, η πίτα αυγών, το γαλλικό ψωμί, το κέικ και ούτω |
| Ακαθάριστο βάρος | 494 κιλά |
| Τετάρτη | 220V50Hz |
|---|---|
| Ακαθάριστο βάρος | 494 κιλά |
| Πηγή ενέργειας | Αέριο |
| tem όνομα | Φούρνος με πάτωμα αερίου |
| Λειτουργία | Για τη ζαχαροπλαστεία, για τα τρόφιμα όπως το ψωμί, η πίτα αυγών, το γαλλικό ψωμί, το κέικ και ούτω |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Λειτουργία | Ψήσιμο και Ατμός |
| Ονομασία | Συνδυασμός φούρνων ατμού |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Τετάρτη | 220-240V |