| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα SS304 |
|---|---|
| μέγεθος | 5800 * 850 * 1950 |
| Δύναμη | 6,7 Kw |
| Αποτελεσματικότητα | 5000-7000 πιάτα την ώρα. |
| Ονομασία | Πλυντήριο πιάτων τύπων πτήσης |
| Ονομαστικό μέγεθος | 400*570*250 χιλιοστά |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Έρχεται με ρυθμιζόμενους ρυθμιστές θερμοκρασίας, που σας επιτρέπουν να επιτύχετε το επιθυμητό επίπεδ |
| Τετάρτη | 220-240V/50-60HZ |
| Ποιότητα | A+++ |
| Δύναμη | 1.6kw |
| Τεμπ | 25-250°C |
|---|---|
| Υψόμετρο στρώματος | 67 χιλιοστά |
| Τετάρτη | 220-240V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Ονομασία προϊόντος | ΦΟΥΡΝΟΣ ΜΙΚΡΟΚΥΜΑΤΩΝ |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Τετάρτη | 220V |
| Πίνακας ελέγχου | Έλεγχος αφής με μεμβράνη |
| λειτουργία | Μαγειρέψτε τα Διάφορα Τρόφιμα |
| Ν.Δ. | 40 κιλά |
|---|---|
| Δύναμη | 1.8KW |
| Σενάριο εφαρμογής | Η επίδειξη θέρμανσης χρησιμοποιείται ευρέως σε όλα τα είδη εστιατορίων, όπως εστιατόρια γρήγορου φαγ |
| Μέγεθος | 800*480*635 χιλιοστά |
| Χαρακτηριστικά | Για να διευκολύνει τους πελάτες να επιλέξουν τρόφιμα, η βιτρίνα θέρμανσης υιοθετεί διαφανή σχεδιασμό |
| Μέγεθος βαρελιών | φ840*450 ((mm) |
|---|---|
| Δύναμη | 11.2KW |
| Λειτουργία | Για ανάμειξη ζύμης |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγεθος | 1600*1500*1650 ((mm) |
| μέγεθος | 860*800*585mm |
|---|---|
| Όγκος | 6 Δίσκοι |
| Εσωτερικό ύψος φούρνου ((mm) | 425 |
| Φωτιά στην επιφάνεια ((°C) | 300 |
| Εσωτερική είσοδος δεξαμενής lengfh ((W*Hmm | 550 |
| Ονομασία | Συνδυασμός φούρνων ατμού |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Υψόμετρο στρώματος | 67 χιλιοστά |
| Λειτουργία | Ψήσιμο και Ατμός |
| Τετάρτη | 220-240V |
|---|---|
| Πίνακας ελέγχου | Ψηφιακό πίνακα ελέγχου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Φούρνος Συνέλευσης |
| Λειτουργία | Φαγητό για ψήσιμο |
| Πίνακας ελέγχου | Ψηφιακό πίνακα ελέγχου |
|---|---|
| Υλικό | Σίδηρο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τεμπ | 500 έως 700 βαθμοί |
| Χρώμα | Ασήμι και λευκό |