| Name | Gas Counter Top Pasta Cooker |
|---|---|
| Gas supplyLPG/NG | 1/1.2 |
| N.W | 35 |
| Model | GL-K6015R |
| Power supply LPG/NG | 6 |
| Ονομασία | Ανεξάρτητο γραφείο με ντουλάπι |
|---|---|
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα |
| μέγεθος | 800 × 900 × 850 + 70 |
| Σχήμα | GL-RZ-800 |
| Ν.Δ. | 90 |
| Features | Temperature Control |
|---|---|
| Gas Valve | LPG/NG |
| Model | GL-RH |
| Service | OEM & ODM |
| Power | 17KW |
| Σχήμα | GL-RH |
|---|---|
| μέγεθος | 800 × 900 × 850 + 70 |
| Μέγεθος της πλάκας ψησίματος | 686x600 χιλιοστά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία ΥΦΑ/ΦΑ | 17 |
| Σύνδεση αερίου | R13/4 |
| Ονομασία | Δοχείο ψύξης επίδειξης ποτών |
|---|---|
| Τετάρτη | 220-240V |
| Όγκος | 1300L |
| Μεταλλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Λειτουργία | Για ποτά ψύξης |
| Μέγιστο κύλιση | 2.5 κιλά |
|---|---|
| G.W. | 80 κιλά |
| Λειτουργία | Για την πίεση ζύμης |
| Σχήμα | GL-370 |
| Ν.Δ. | 75 κιλά |
| Μονάδα τούρτας | Φ45x15mm |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ακαθάριστο βάρος | 7.3KG |
| Ονομασία | Γέρεμα αυγών με αεριοπλέγματα |
| Καθαρό βάρος | 60,6 κιλά |
| Ονομασία | Μίνι σκεύη ζύμης |
|---|---|
| Δύναμη | 0.4kw |
| G.W. | 80 κιλά |
| Τετάρτη | 220V 50HZ,1 φάση |
| Λειτουργία | Για την πίεση ζύμης |
| Καθαρό βάρος | 230 κιλά |
|---|---|
| Λειτουργία | Για την πίεση ζύμης |
| tem όνομα | Βιότοπος χοντροφόρος |
| Μέγιστο βάρος ζύμης | 6.5 κιλά |
| Τετάρτη | 220V/380V |
| Κλειστή λέξη | Μηχανή μαγειρέματος |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Έλεγχος θερμοκρασίας |
| Ασύρματα | Χαμηλά |
| βαλβίδα αερίου | LPG/NG |
| Υπηρεσία | OEM & ODM |