| Υλικό | Σίδηρο |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 25 λίτρα |
| Πίνακας ελέγχου | Μηχανικός πίνακας ελέγχου |
| Ονομασία προϊόντος | Μαγειρευτής ριζιού |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χαρακτηριστικά | Για να διευκολύνει τους πελάτες να επιλέξουν τρόφιμα, η βιτρίνα θέρμανσης υιοθετεί διαφανή σχεδιασμό |
|---|---|
| Μέγεθος | 800*480*635 χιλιοστά |
| Σενάριο εφαρμογής | Η επίδειξη θέρμανσης χρησιμοποιείται ευρέως σε όλα τα είδη εστιατορίων, όπως εστιατόρια γρήγορου φαγ |
| Δύναμη | 1.8KW |
| Ν.Δ. | 40 κιλά |
| tem όνομα | Σόμπα αερίου |
|---|---|
| Δραστηριότητα μηχανών | Για σούπα |
| Τύπος | Κουζίνα αερίου |
| Καυστήρας | Με 4 καυστήρες |
| Power Source | Gas |
| Καθαρό βάρος | 485g |
|---|---|
| Μέγεθος δίσκου | 40*60 εκ |
| Δύναμη | 0,3 Kw |
| Λειτουργία | Για τη ζαχαροπλαστεία, για τα τρόφιμα όπως το ψωμί, η πίτα αυγών, το γαλλικό ψωμί, το κέικ και ούτω |
| Πηγή ενέργειας | Αέριο |
| Ονομασία | φούρνος πιτσών |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τετάρτη | 220-240V |
| Τετάρτη | 220V |
|---|---|
| Τεμπ | 0-200°C |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| λειτουργία | Μαγειρέψτε τα Διάφορα Τρόφιμα |
| Τεμπ | 0-100℃ |
|---|---|
| Υλικό | Σίδηρο |
| Ονομασία προϊόντος | Μαγειρευτής ριζιού |
| Πίνακας ελέγχου | Μηχανικός πίνακας ελέγχου |
| Τετάρτη | 220V |
| Ονομασία | Μηχανή κρέατος από ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 320 kg/ώρα |
| Δύναμη | 2200W |
| Ν.Δ. | 150 κιλά |
| κινητήρα | Εθνικό πρότυπο μεταλλικού κινητήρα, σταθερό και ανθεκτικό. |
| Ονομασία προϊόντος | Εμφάνιση θερμότητας |
|---|---|
| Σενάριο εφαρμογής | Η επίδειξη θέρμανσης χρησιμοποιείται ευρέως σε όλα τα είδη εστιατορίων, όπως εστιατόρια γρήγορου φαγ |
| Μέγεθος | 800*480*635 χιλιοστά |
| Χαρακτηριστικά | Για να διευκολύνει τους πελάτες να επιλέξουν τρόφιμα, η βιτρίνα θέρμανσης υιοθετεί διαφανή σχεδιασμό |
| Ν.Δ. | 40 κιλά |
| Βασικά σημεία πώλησης | Υψηλή παραγωγικότητα |
|---|---|
| Σχήμα | 1 στρώμα 2 δίσκος |
| Λειτουργία μηχανημάτων | Πίτσα/ψωμί |
| Θέση εφαρμογής | Μπέικερ/καφετέρια/ξενοδοχείο/εστιατόριο |
| Τετάρτη | 220V |