| Ζώνη | Εισαγόμενη ζώνη κίνησης, αποδοτική και ανθεκτική |
|---|---|
| Δύναμη | 1.5kw |
| Δυναμικότητα | 1000KG/H |
| Μέγεθος | 600 × 500 × 900 mm |
| Ονομασία | φυτικός κόπτης |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Capactiy | 50 κιλά |
| Δύναμη | 10 kW |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Συχνότητα | 50 Hz/60 Hz |
| Δύναμη | 12 kW |
|---|---|
| Τραπέζια ανά κατάστρωμα | 10P |
| Μέγεθος δίσκου | 400*600*20 χιλιοστά |
| Ποιότητα | A+++ |
| Χαρακτηριστικά | Με τη λειτουργία ψεκασμού, κάντε τα προϊόντα σας νόστιμα. |
| Διάσταση του σχεδίου | 3000x2250x2450 χιλιοστά |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V 50hz 3 φάση |
| Λειτουργία μηχανημάτων | Πίτσα/ψωμί |
| Ποιότητα | A+++ |
| Θέση εφαρμογής | Κατάστημα αρτοποιείων |
| Διάσταση του σχεδίου | 1550 * 780 * 430 χιλιοστά |
|---|---|
| Θέση εφαρμογής | Πιτσαρία, φούρνο |
| Τύπος αερίου | ΥΦΑ, ΥΦΑ |
| Καθαρό βάρος | 80 κιλά |
| θερμοκρασία | 0-400°C |
| Δύναμη | 9KW |
|---|---|
| Καθαρό βάρος | 115kg |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Βάση | Μαρμάρινο/ατσάλι ανοξείδωτο |
| Ποιότητα | A+++ |
| Condenserunit | Air/water |
|---|---|
| Quality | A+++ |
| Χαρακτηριστικά | Το ψυγείο υιοθετεί PE Συνολική περιστροφική μέθοδο τυποποίησης, Πολυουρεθάνιο Συνολική αφρόσφαιρα, υ |
| Μέγιστη απόδοση | 22 κιλά |
| Δύναμη | 280W |
| Εφαρμόσιμη σκηνή | Κατάλληλο για αλυσίδες πίτσας, εστιατόρια γρήγορου φαγητού και εστιατόρια, εργαστήρια αρτοποιίας, κλ |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | φούρνος πιτσών μεταφορέων |
| Χρήση | Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να μαγειρέψει πίτσα, τάρτες αυγών, φτερά κοτόπουλου, λουκάνικα, κλπ. |
| Πηγή ενέργειας | ηλεκτρική ενέργεια ή αέριο |
| Θερμοκρασία | 0-400℃ |
| Ψυκτικό | 16-18 λίτρα/ώρα |
|---|---|
| Τετάρτη | 220V 50/60Hz |
| Υλικό | Δεξαμενές από ανοξείδωτο χάλυβα ποιότητας τροφίμων |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
| Βάση | από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικό |
|---|---|
| Βάση | Μαρμάρινο/ατσάλι ανοξείδωτο |
| Διάσταση του σχεδίου | 560 × 570 × 440 mm |
| Μέγεθος πέτρας | 400 × 400 mm × 2pcs |
| Ποιότητα | A+++ |